Infolinka
0905 300 050
0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Interiérové doplnky

   

Celkovo 1 položiek 10 z 1086

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. ...
 11. 109
 1. Hodiny PAZZI AH-5166

  Krásne štvorcové nástenné hodiny s elegantným zrkadlovým rámom s jemnými kryštálmi. Klasický, veľký funkčný číselník poskytne primeranú viditeľnosť. Tieto štýlové hodiny budú nádhernou výzdobou elegantných interiérov a dôrazom v modernom priestore.
  154,00 €
 2. VANILLA LIME MALÁ PILLAR SVIEČKA 1162791E

  Popis vôňe: Jemná a zároveň osviežujúca, taká je krémová vôňa VANILLA LIME, v ktorej sa spája bohatosť vanilky so sladkosťou trstinového cukru a sviežosťou limetky. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 3. TURQUOISE SKY MALÁ PILLAR SVIEČKA 1254037E

  Popis vôňe: Pokojný, slaný vzduch s nádychom morských rias a pižma sa jemne vznáša na vlnách oceánu...krásne dobrodružstvo pod žiarivou modrou oblohou. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 4. BLACK COCONUT MALÁ PILLAR SVIEČKA 1254015E

  Popis vôňe: Západ slnka v raji... Vôňa kokosu, cédrového dreva a kvety ostrova sľubujú večer luxusného pokoja. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 5. LEMON LAVENDER MALÁ PILLAR SVIEČKA 1162786E

  Popis vôňe: Čistá vôňa zmes šťavnatého citrónu a sladkých levanduľových kvetov. Po zapálení sa Váš dom prevonia sviežou vôňou plnou slnka a ukludňujúcej levandule. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 6. PEONY MALÁ PILLAR SVIEČKA 1507683

  Popis vôňe: Bohatá vôňa obľúbeného jarného kvetu PIVÓNIE, láka so sviežimi sladkými tónmi Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 7. PINK SAND MALÁ PILLAR SVIEČKA 1205361

  Popis vôňe: Táto vôňa Vás zavedie na exotický ostrov plný krásnych, sviežich a žiarivých citrusových plodov, sladkých kvetinových tónov a korenistej vanilky. Osviežujúca, jemná a žensky delikátna vôňa. Tejto vôni neodolá žiadna žena. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 8. FRESH CUT ROSES MALÁ PILLAR SVIEČKA 1162783E

  Popis vôňe: Ako keď si privoniate k čerstvo narezaným záhradným ružiam zo záhrady u Vašej starej mamy. Presne takáto je vôňa Fresh Cut Roses, v ktorej si nájde záľubu žena ,ktorá má rada klasickú vôňu anglických ruží. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 9. RED RASPBERRY MALÁ PILLAR SVIEČKA 1323198E

  Popis vôňe: Šťavnato sladké a plné prírodného božstva. Nič nie je tak lahodné ako zrelé ružovo červené maliny. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.
 10. MOROCCAN ARGAN OIL MALÁ PILLAR SVIEČKA 1507980

  Popis vôňe: S náznakmi bieleho santalu, exotická vôňa vzácneho argánového oleja vytvára jedinečne vábivú atmosféru. Popis produktu: Moderný dizajn, vďaka ktorému môžete sviečku použiť na rozličné dekorovanie interiéru. Luxusné viečko z brúseného kovu. Sviečka je vyrobená za použitia najlepších surovín, vrátane čistých prírodných vonných výťažkov. Rovnomerne prevoňaný parafín v potravinovej kvalite. Doba horenia až 30-40 hodín.

   

Celkovo 1 položiek 10 z 1086

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. ...
 11. 109

V pokladni zadajte kód kupónu: svietidla20 Platí len do konca týždňa